Курсанти ЗВО системи МВС забезпечували безпеку та правопорядок на місцевих виборах
Курсанти закладів вищої освіти МВС також забезпечували публічну безпеку і порядок під час місцевих виборів.
Офіцери та курсанти Одеського, Харківського, Дніпропетровського державних університетів внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ вчора несли службу із забезпечення публічної безпеки і порядку на виборчих дільницях під час проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів 25 жовтня 2020 року.
Ми дякуємо їм за службу та за ту допомогу, яку вони надавали нашим громадянам! Пишаємось молодими поліцейськими!
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)