Контраст
Шрифт

«Готовність до пожежонебезпечного періоду – пріоритетне завдання підрозділів ДСНС», – Микола Чечоткін

clock
05.07.2016 13:50

Враховуючи зростання ризиків виникнення пожеж у літній період та з метою попередження надзвичайних ситуацій, 5 липня за головуванням очільника Державної служби з надзвичайних ситуацій України Миколи Чечоткіна відбулася апаратна нарада із керівниками структурних і територіальних підрозділів.

Протягом заходу обговорювалося питання щодо стану ліквідації надзвичайних ситуацій у період із 14 червня до 4 липня. У вказаний період на території України виникло 3 надзвичайні ситуації. Крім того, внаслідок ускладнення погодних умов сталися підтоплення будинків у Закарпатській області та знеструмлення 99-ти населених пунктів у семи областях країни. Також пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС України були ліквідовані 3 тисячі 227 пожеж (з них  – 1 тис. 223 у житловому секторі), під час яких загинуло 34 та було врятовано 88 осіб. 

У межах природних екосистем теж мали місце 870 пожеж на загальній площі 268 га: у лісових масивах – 57, на торфовищах – 7, а на відкритих ділянках місцевості – 802.

Не залишилися поза увагою і водні об’єкти України, де протягом вказаного часу за оперативними даними загинуло 239 громадян, серед яких 21 дитина, та була врятована 121 особа (зокрема 24 особи – це діти).     

Також було наголошено на результативній роботі й піротехнічних підрозділів ДСНС України, які на території Донецької та Луганської областей протягом зазначеного часу вилучили і знешкодили 2 тисячі 896 вибухонебезпечних предметів та очистили від боєприпасів понад 380 га території.

Під час наради присутні звернули увагу на тенденцію щодо збільшення кількості надзвичайних ситуацій, а Голова ДСНС України Микола Чечоткін наголосив на потребі в постійній готовності сил до реагування на надзвичайні ситуації у пожежонебезпечний період.

Прес-служба ДСНС України

Схожі матеріали
#вшануйгероя