ДСНС України провела у Дніпрі «Сімейний день надзвичайних ситуацій» (ФОТО)
Програма свята була дуже насиченою: шоу парашутистів, показові виступи з порятунку на воді, самопорятунок з автодрабини та деблокування людини із заблокованого автомобіля, виставка пожежно-рятувальної техніки, спорядження, конкурси, вікторини, святковий концерт.
А ще впродовж всього дня для дітей та дорослих працювало чимало корисних майданчиків, на яких можна було не лише ознайомитися з різними професіями працівників ДСНС, але й ліквідувати умовну пожежу, надати першу домедичну допомогу та відчути себе в ролі справжнього вогнеборця. Маленькі гості свята також отримали паспорт Майбутнього рятувальника.
Прес-служба ДСНС України
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)