30 майбутніх співробітників територіальних підрозділів поліції Харкова і області присягнули на вірність українському народові
З Днем складання Присяги від імені керівництва Головного управління Національної поліції в Харківській області привітав присутніх начальник відділу комплектування Управління кадрового забезпечення Андрій Матвієнко.
"Присяга на вірність українському народові - це ще один етап становлення вас як поліцейських. Ви пройшли конкурс на службу в поліції, були призначені на посади, отримали формений одяг, спеціальні жетони і посвідчення. І попереду ще вас чекає проходження первинної професійної підготовки. Сподіваюсь, що ви гідно представите Харківську область і через пів року у повному складі приступите до роботи", - зазначив Андрій Матвієнко.
Новопризначені поліцейські проходитимуть первинну професійну підготовку на базі Харківського національного університету внутрішніх справ, а після успішного складання заліків приступлять до виконання своїх безпосередніх службових обов’язків в територіальних підрозділах поліції Харкова та області.
Відділ комунікації поліції Харківської області
![У Києві відбувся благодійний забіг заради маленьких сердець](/upload/1/8/8/8/3/3/453091192-907568821411008-1606144497597419839-n.jpg)