Голова Нацполіції разом з литовськими партнерами відвідав бойові підрозділи поліції на сході країни (ВІДЕО)
Очільник Національної поліції України Іван Вигівський разом з Генеральним комісаром поліції Литви Ренатасом Пожелою здійснили візит на передову, де поспілкувалися з бійцями об’єднаної штурмової бригади Нацполіції «Лють», зведених загонів територіальних підрозділів поліції та бойового підрозділу патрульної поліції «Хижак», які у складі Сил безпеки та оборони України дають відсіч російським загарбникам, а також з поліцейськими ГУНП та УПП Донеччини, які щоденно несуть службу та забезпечують правопорядок.
![](/upload/1/8/8/6/2/0/39096c704dc9bb6c483c387ee2442049.jpg.webp)
До складу литовської делегації також увійшов начальник Головного комісаріату поліції Вільнюського округу Ренальдас Жеконіс. Очільники відомств поспілкувалися з бійцями, обговорили поточну ситуацію на лінії зіткнення.
![](/upload/1/8/8/6/2/1/b259f59abc27c7a5a84e1bf7a37a3707.jpg.webp)
Іван Вигівський вручив бійцям бойових підрозділів відомчі відзнаки та подякував за стійкість, яку вони щодня демонструють, захищаючи країну:
«Радий сьогодні знову бути тут, де пишеться наша історія - історія існування нації, майбутнього наших дітей. Ми пишаємося кожним з вас і дякуємо вам за службу, за те, що ви робите на найважчих ділянках фронту, і стійко тримаєте удар».
![](/upload/1/8/8/6/1/5/619d123a9e7fbf094a4a65680047e975.jpg.webp)
![](/upload/1/8/8/6/1/9/1a6036026069f12b5ce5a2748ced3a45.jpg.webp)
Присутні вшанували пам'ять усіх захисників та захисниць, які віддали життя за Україну.
Генеральний комісар поліції Литовської Республіки Ренатас Пожела висловив свою підтримку українським колегам:
«Ви не одні, у вас є надійні союзники, колеги, друзі, брати та сестри серед нас, і те, що ми для вас привезли, нехай захищає кожного і наближає перемогу».
![](/upload/1/8/8/6/2/2/d2b7a83fc264d09c824631349480c669.jpg.webp)
Литовські партнери передали засоби протидії безпілотним літальним апаратам для бойових підрозділів поліції.
Голова Національної поліції України подякував литовським партнерам за підтримку у цей складний час. Зокрема, він зазначив про надану допомогу литовських криміналістів у розслідуванні воєнних злочинів росії, а також матеріально-технічну підтримку інших підрозділів поліції України. Очільники іноземних відомств висловили підтримку і на майбутнє та обговорили з українськими колегами плани на наступну допомогу.
![](/upload/1/8/8/6/1/7/8bcf3bc2adee9b0685b3497fd132a507.jpg.webp)
Крім того, в рамках візиту литовська делегація пізніше побувала у Києві на місці ракетного удару росії по дитячій лікарні «Охматдит». Іноземні колеги запевнили, що нададуть усю необхідну допомогу для документування чергового страшного прояву російського терору проти України.
Національна поліція України