Дві одиниці вогнепальної зброї намагався ввезти на територію України громадянин Росії
Дві одиниці вогнепальної зброї виявили сьогодні вночі прикордонники Мукачівського загону спільно з митниками в пункті пропуску «Лужанка».
Серед особистих речей 58-річного громадянина РФ, вихідця з Чечні, який прибув в пункт пропуску автомобілем марки «Форд», прикордонники виявили два пістолети-кулемети марки CZ SCORPION EVO 3S 19x21. Іноземець, зізнався, що довгий час проживає в Австрії та їхав до республіки Чечня РФ в гості. Щоб на кордоні не знайшли його «подарунки», чоловік вирішив заховати їх в дитячих іграшках.
Про виявлення зброї прикордонники повідомили компетентні правоохоронні органи.
![Ігор Клименко: "Нищимо ворога. Професійно та без зупину"](/upload/1/8/8/8/9/2/photo-2023-09-22-15-23-36jpg.webp)