У зв’язку з поширенням COVID-19 прийом громадян у МВС тимчасово припинений
З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» прийом громадян у Міністерстві внутрішніх справ тимчасово припинений на невизначений термін.
Просимо свої звернення оформлювати відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» та подавати на електронну поштову адресу [email protected].
Електронна адреса для подачі запитів на інформацію: [email protected].
Письмові листи ви можете подати через скриньку, яка знаходиться на території КПП №1 (Центральний вхід МВС).
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)