У Житомирі поліція розпочала розслідування жорстокого поводження з твариною
27 жовтня в соціальних мережах очевидці виклали відео знущань над собакою в одній з багатоповерхівок м. Житомира. На місці події працювали поліцейські. Вони встановили особу причетної до правопорушення та розпочали досудове розслідування.
Поліцейські, які прибули на місце події, опитали очевидців та з’ясували, що один з жителів гуртожитку виштовхував у вікно 7-го поверху пса, притримуючи його за лапи. У подальшому правоохоронці встановили причетність до вчинення правопорушення 31-річної житомирянки.
Нині триває з’ясування всіх обставин події, попередня правова кваліфікація якої - ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) КК України. З жінкою спілкуються слідчі.
Законодавством за такий злочин передбачено покарання у вигляді штрафу від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів ромадян або арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років.
Собакою нині опікуються волонтери, які доставили його до ветеринарної клініки.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)