У Дніпрі суд взяв під варту учасників злочинного угруповання, які організували розгалужену мережу збуту зброї
Таке рішення вчора, 20 жовтня, прийняв Індустріальний районний суд у місті Дніпро.
19 жовтня поліцейські провели фінальний етап спецоперації та затримали організатора та його співмешканку. Фігуранти налагодили виробництво, перероблення небойової зброї на вогнепальну для подальшого її збуту.
Нагадаємо: поліцейські провели 49 санкціонованих обшуків у Дніпропетровській, Харківській, Київській та Тернопільській областях. Вилучили 49 пістолетів, підготовлених до переробки, та бойові пістолети, майже 6000 набоїв різного калібру, снаряд, схожий на боєприпас від РПГ-9, три гранати, складові частини зброї, обладнання, призначене для переробки пістолетів на бойові. Крім того - «чорнові» записи, поштові накладні, 15 000 доларів США, понад 34 000 гривень.
Наразі фігурантам вже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Суд обрав фігурантам запобіжні заходи - тримання під вартою із можливістю внесення застави 659 тисяч гривень кожному.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Проводяться заходи для встановлення повного кола осіб, які придбали зброю в учасників злочинного угруповання.
Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)