Тетяна Ковальчук обговорила з представниками МОМ питання співробітництва у сфері протидії торгівлі людьми
24 листопада 2020 року відбулася зустріч заступника Міністра внутрішніх справ України Тетяни Ковальчук із представниками Міжнародної Організації з Міграції в Україні.
На зустрічі були обговорені питання співробітництва між Міністерством внутрішніх справ України та МОМ у сфері протидії торгівлі людьми.
Заступник Міністра Тетяна Ковальчук запропонувала нашим іноземним колегам узяти участь у запланованій інформаційній компанії МВС з поширення обізнаності населення щодо проблематики торгівлі людьми.
Також Тетяна Ковальчук представила колегам з МОМ нового очільника Департаменту протидії злочинності, пов'язаній з торгівлею людьми, та незаконній міграції Національної поліції України Сергія Пантелеєва, який поділився своїм баченням перспектив підвищення ефективності діяльності Департаменту.
Тетяна Ковальчук запропонувала Координатору Програми з протидії торгівлі людьми Ецуко Іноуе долучитися до платформи з розробки національної політики у сфері протидії торгівлі людьми.
«Ми поділяємо ваші погляди і підтримуємо ваші ініціативи», - зазначила Ецуко Іноуе.
Фото: Андрій Новицький
![Ігор Клименко: "Нищимо ворога. Професійно та без зупину"](/upload/1/8/8/8/9/2/photo-2023-09-22-15-23-36jpg.webp)