Слідчі поліції Тернопільщини скерували до суду обвинувальний акт щодо зловмисників, які вимагали у підприємця 75 000 доларів
На лаві підсудних опинилися двоє жителів Тернопільщини та уродженець Грузії. Усім трьом оголошено підозру за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України.
У ході досудового розслідування було встановлено: один з вимагачів - родич потерпілого. У чоловіків був спільний бізнес, але за деякий час вони припинили співпрацю. Проте справа напарника розвивалася і приносила доходи, і це не давало спокою 61-річному тернополянину. Зловмисник вирішив, що колишній партнер зобов’язаний з ним поділитися, навіть придумав історію про неповернений борг.
У спільники порушник взяв двох своїх знайомих – 56-річного жителя Тернопільського району та 41-річного уродженця Грузії. Злочинне тріо не давало спокою підприємцю: телефонували, призначали зустрічі, погрожували розправою та пошкодженням майна. Врешті потерпілий не витримав і звернувся до правоохоронців.
Спецоперацію із затримання зловмисників провели поліцейські спільно зі співробітниками управління служби безпеки Тернопільщини. Вимагачів, котрим потерпілий передав частину коштів, затримали в одному з барів у Тернополі.
Усім трьом оголошено підозру за ч.2 ст.189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)