Прикордонники зустрілися з представниками Бюро з міжнародної безпеки і нерозповсюдження Державного департаменту США
30 грудня в Адміністрації Держприкордонслужби перший заступник Голови Держприкордонслужби Василь Серватюк зустрівся з директором офісу з питань співробітництва у сфері експортного контролю Бюро з міжнародної безпеки і нерозповсюдження Держдепартамент США Вітоу Джеймсом.
Програма з питань експертного контролю та безпеки кордонів (ExBS) активно реалізується в Україні Бюро з міжнародної безпеки і нерозповсюдження Держдепартаменту США понад 10 років і успішно співпрацює з Державною прикордонною службою України.
У рамках Програми було надано допомогу у протидії розповсюдженню зброї масового знищення і пов’язаних з нею матеріалів та технологій.
Після короткої презентації прикордонного відомства України та ситуації на кордоні, учасники зустрічі обговорили поточний проект, можливості співпраці у реформуванні та організації навчальних процесів у майбутньому та реалізації інших запланованих заходів.
Прес-служба АДПС України