Поліція встановлює обставини конфлікту в приміщенні Корабельної районної ради
Вчора ввечері на спецлінію «102» з різницею у кілька хвилин надійшли два виклики з Корабельної районної у м. Херсоні ради. Першою зателефонувала представник виборчої комісії та поскаржилася на дії чоловіка, який порушує виборче законодавство. Через 10 хвилин до поліції звернувся й цей громадянин, який представився журналістом та повідомив, що йому перешкоджають здійснювати свою професійну діяльність. За вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група Херсонського відділу поліції.
За словами начальника міського відділу поліції Олександра Говоруна, на місці події представник виборчої комісії розповіла поліцейським, що помітила, як журналіст одного з херсонських Інтернет-видань піднявся на сцену та почав здійснювати відеозйомку роботи членів комісій з-за їхніх спин. При цьому журналіст в порушення вимог виборчого законодавства також став знімати столи, на яких була розміщена документація з результатами голосування з дільничних виборчих комісій. Тому чоловікові стали забороняти здійснювати відеозйомку.
Представник ЗМІ написав заяву про перешкоджання здійсненню ним своїх професійних обов’язків.
Обидва звернення належним чином зареєстровані в Єдиному обліку. За вказаними фактами проводяться необхідні перевірки, за результатами яких будуть прийняті принципові правові рішення.
Відділ комунікації поліції Херсонської області
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)