Наприкінці травня прикордонники і митники України та Молдови розпочнуть спільний контроль в пункті пропуску «Кучурган» (ФОТО)
Запровадження спільного контролю представники прикордонних та митних відомств України й Республіки Молдова обговорили вчора під час зустрічі, що відбулась в пункті пропуску «Кучурган».
За результатами обговорення сторони узгодили та підписали доповнення до Технологічної схеми організації спільного контролю осіб, транспортних засобів та товарів в пункті пропуску «Кучурган». Здійснення поетапного спільного контролю в пункті пропуску «Кучурган» розпочнеться вже наприкінці травня цього року.
На початковому етапі, який триватиме півроку, прикордонники Республіки Молдова будуть знаходитись на напрямку в’їзду в Республіку Молдова (виїзду з України), а митники на напрямку виїзду з Республіки Молдова (в’їзду в Україну).
Після закінчення початкового етапу, за взаємною згодою, контрольні органи сторін перейдуть до здійснення своєї діяльності в повному обсязі, у відповідності до раніше схваленої Технологічної схеми.
Прес-служба АДПС України
![Ігор Клименко: "Нищимо ворога. Професійно та без зупину"](/upload/1/8/8/8/9/2/photo-2023-09-22-15-23-36jpg.webp)