На Запоріжжі поліцейські встановили громадянина, який викрав з виборчої дільниці урну для голосування
Зловмисник пояснив, що хотів пристосувати урну для розведення равликів. Відкрито кримінальне провадження.
18 жовтня близько 18:20 до Кам'янсько-Дніпровського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від голови виборчої комісії про те, що з приміщення виборчої дільниці невідома особа викрала урну для голосування.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції на чолі з керівництвом. Співробітники поліції встановили, що крадіжка була скоєна впродовж останньої доби. Всього на виборчій дільниці знаходилось 5 порожніх урн для голосування, одну з яких було викрадено.
Вжитими оперативно-пошуковими заходами особа порушника була встановлена співробітниками місцевої поліції вранці 19 жовтня. Ним виявився 17-річний місцевий мешканець. Коли правоохоронці з’явилися на його подвір’ї, хлопець одразу зізнався у скоєному.
Юнак пояснив, що збирався використати урну, як інкубатор для вирощування і розведення равликів. Проте, дії чоловіка мають ознаки кримінального правопорушення.
Слідчим за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.
Відділ комунікації поліції Запорізької області
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)