Анастасія Дєєва: Роблячи вклад у захист дітей, ми гарантуємо й власну безпеку (ФОТО)
Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, за підтримки Міністерства внутрішніх справ та ініціативи представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні відбувся розважально-просвітницький захід для дітей «Алея Мрій». Його мета - привернути увагу до необхідності соціального захисту прав дитини.
У заході взяли участь діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях. За даними дослідження МОМ, більше третини уразливих дітей в Україні готові погодитись хоча б на одну пропозицію, що може призвести до втягування в торгівлю людьми.
«Саме тому дуже важливо вчасно проводити бесіди з цими дітьми про їхні права та можливості. І сьогодні, на цьому майданчику, ми зробили багато цікавих локацій, де діти змогли про них дізнатися. Перш за все, професійну, де малеча у форматі живої бібліотеки могла поспілкуватися з пожежниками та поліцейськими, які розповіли їм про свій досвід. Це дуже важливо, адже саме з дитячого віку починає формуватися культура безпеки - як потрібно поводити себе на вулиці, як потрібно поводитися з вогнем, як реагувати на кризові ситуації. Взагалі сьогоднішній захід – унікальний , тому що тут ми можемо поспілкуватися про права дитини, про її міграційну безпеку під час подорожей, а ще об’єднати дітей з різних куточків України», - зазначила заступник міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва, яка також взяла активну участь в заході.
За її словами, роблячи вклад у захист дітей, ми гарантуємо й власну безпеку.
«Діти, виховані на справжніх цінностях, з довірою до поліції та вірою у власні сили здатні створити нове суспільство, сповнене взаємоповаги і безпеки», - наголосила заступник міністра.
Департамент комунікації МВС України
![Ворожа атака на Сумщину: загинула дитина та ще 13 осіб травмовані](/upload/1/8/8/8/0/3/765590498a0d33df8d34044977596687.jpeg)
![Володимир Зеленський відзначив 21 медика-прикордонника](/upload/1/8/8/7/9/8/5271595352933392423.jpg)
![Пояснюємо основновні завдання та повноваження Офіцерів СОБ](/upload/1/8/8/7/9/3/5272016289793171511-1.jpg)