Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності» (далі – проєкт постанови) оприлюднений 22 липня 2022 року у розділі «Проєкти нормативних актів», розміщеному у підрубриці «Нормативна база МВС» рубрики «Міністерство» офіційного вебпорталу Міністерства внутрішніх справ України: тут .

Дія реалізації проєкту постанови поширюватиметься на такі соціальні групи населення: громадяни, які влаштовуються на роботу до суб’єктів охоронної діяльності.

Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту постанови: суб’єкти господарювання у сфері охоронної діяльності.

Можливими наслідками реалізації проєкту постанови для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є дотримання вимог законодавства щодо персонального обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Пропозиції та зауваження до проєкту постанови приймаються упродовж місяця з дати оприлюднення (22 липня 2022 року) в письмовій формі на електронну адресу: p.pylypenko@mvs.gov.ua.

Консультації щодо проєкту постанови надаються за номером телефону: (044) 254 76 24. Відповідальні особи за проведення електронних консультацій з громадськістю – Петро Пилипенко, Ігор Наталушко.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту внесення змін буде оприлюднений у розділі «Електронні консультації з громадськістю», розміщеному у підрубриці «Робота з громадянами» рубрики «Для громадян» офіційного вебпорталу Міністерства внутрішніх справ України упродовж двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Герої МВС