Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкт наказу МВС України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з питань дорожнього перевезення небезпечних вантажів» (далі – проєкт наказу), що оприлюднений дата у підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: (тут) .

Дія реалізації проєкту наказу поширюватиметься на такі соціальні групи населення: суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з перевезенням небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту наказу: суб’єкти дорожнього перевезення небезпечних вантажів (перевізники).

Можливими наслідками реалізації проєкту наказу для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є:

можливість подання заяви в електронній формі;
скорочення кількості документів необхідних для отримання свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів;
визначення випадків, у разі яких здійснюється повернення свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected]


Консультації щодо проєкту наказу надаються за номером телефону: (044) 374-10-35. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Сергій Дригуля.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Герої МВС