Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

У День захисника України курсанти ДДУВС урочисто присягнули на вірність українському народові

clock
14-го жовтня 2021, 13:54
clock
235

Сьогодні, 14 жовтня, 491 першокурсник Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ урочисто склав Присягу працівника поліції. Разом із курсантами клятву кадета проголосили хлопці та дівчата, які в цьому році вступили до Молодіжної поліцейської академії.

«Присяга приймається раз і на все життя і є незабутньою подією в долі людини, свідченням її життєвого вибору, свідомого ставлення до професії, урочистої обіцянки віддано служити нашій державі. Ви приймаєте Присягу в День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиці, тому сьогоднішні свята – це данина поваги до наших героїв – захисників Батьківщини, вшанування козацької доблесті та звитяги», - сказав ректор університету Андрій Фоменко.

«Хочу привітати всіх із цим визначальним святом та надзвичайно важливим днем для кожного з вас. Пам’ятайте, у який день і рік ви складаєте цю Присягу. Це і свята, які сьогодні відбуваються, це і 30-та річниця незалежності нашої держави. Тому цей день має бути для вас ще більш важливим та визначальним. Хтось із вас народився та виріс у родині поліцейського й продовжує славні традиції, для когось це перший вибір. Але я впевнений, що це свідомий вибір кожного з вас, і ви будете гідно виконувати ті завдання, які покладаються на вас не тільки керівництвом Міністерства внутрішніх справ, Національною поліцією, а в першу чергу народом України», - зазначив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Він також від імені міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського нагородив кращих працівників закладу. 

Під час заходу учні КЗ «Середня загальноосвітня школа № 30» Кам’янської міської ради проголосили клятву члена громадської організації «Молодіжна поліцейська академія». 29 кадетів пообіцяли бути гідними громадянами України, чесними, справедливими і вимогливими до себе та своїх товаришів, бути надійною опорою рідним і близьким, поважати старших, проявляти турботу до молодших, дорожити довірою друзів.

Посвідчення члена поліцейської академії школярам вручили заступник міністра та ректор університету.

Відділення зв’язків з громадськістю ДДУВС