Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Сергій Яровий: Великодня ніч відбулась спокійно та без порушень

clock
2-го травня 2021, 10:13
clock
768

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час всеукраїнської селекторної наради правоохоронних органів заявив, що Великодня ніч в Україні відбулась спокійно та без порушень, зокрема завдяки проведеній потужній превентивній роботі, а також належній координації взаємодії між усіма підрозділами МВС. 

«Наразі грубих порушень правопорядку та карантинних норм під час святкових служб не зафіксовано. Публічний порядок, безпеку парафіян та дотримання карантинних обмежень у Великодню ніч забезпечували понад 29 000 правоохоронців», - зауважив перший заступник міністра.

В ніч з 1 на 2 травня великодні богослужіння відбулися у більш ніж 13 000 церквах та храмах України. 

Також Сергій Яровий нагадав усім підрозділам, що Великодні свята продовжуються, та наказав зосередити особливу увагу на продовженні посиленого режиму несення служби до повного закінчення усіх святкових заходів.

"Слід зосередити увагу на місця перебування великої кількості громадян та ситуацію на автошляхах України. Особливо це стосується Одещини, де сьгодні тривають заходи присвячені подіям 2 травня 2014 року", - зазначив перший заступник міністра.

 

Департамент комунікації МВС України