Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Поліцейський, який врятував двох людей із палаючого будинку на Львівщині, отримав відзнаки

clock
20-го жовтня 2021, 11:16
clock
373

Правоохоронець вивів з будівлі, на якій вже горів дах, 84-річну жінку та її сина з інвалідністю. 

Очільник поліції Львівщини Олександр Шляховський вручив начальнику сектору кримінальної поліції відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №2 майору поліції Володимиру Стаднику годинник, а начальник Управління ДСНС у Львівській області Юрій Кагітін – нагрудний знак та Подяку.

«За сміливі, своєчасні, рішучі, самовіддані та героїчні дії, повязані з ризиком для власного життя під час порятунку життя людини», - йдеться у Подяці, яку отримав правохоронець.

Подія сталась 16 жовтня. Володимир Стадник приїхав на вихідні погостити до своїх родичів у село Солиги Яворівського району. Близько опівночі він вийшов на вулицю та побачив пожежу – зайнявся сусідський будинок. 

Поліцейський, не втрачаючи ні хвилини, кинувся на допомогу. З палаючої будівлі, на якій вже горів дах, вибігла жінка, яка кричала, що у помешканні залишились її матір та брат, які не можуть самостійно вийти. Матері 84 роки, а брат з інвалідністю, який, до того ж, нещодавно переніс інфаркт. 

Володимир, не роздумуючи, вибив шибу у вікні, проник у будинок, знайшов пенсіонерку та її сина і по черзі виніс на вулицю, врятувавши їм життя.

Будинок майже повністю був знищений вогнем. Врятованих з пожежі людей передали медикам, які саме прибули на місце події.

Відділ комунікації поліції Львівської області