Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Поліцейська столичного метрополітену врятувала життя пасажиру, в якого зупинилось серце

clock
20-го жовтня 2021, 17:11
clock
280

Капрал поліції Ірина Атаманчук провела серцево-легеневу реанімацію за допомогою дефібрилятора, який знаходиться на кожній станції київської підземки. Після реанімаційних дій чоловіка передали лікарям швидкої медичної допомоги.

На станції метро «Політехнічний інститут» чергова звернулась до поліцейської з інформацією про те, що пасажир втратив свідомість. Працівниця поліції не розгубилась та негайно прибула до вагона електропотягу.

Як розповідає поліцейська, вона за допомогою навичок з надання домедичної допомоги провела реанімацію та повернула до тями чоловіка:

«У подібних ситуаціях потрібно діяти швидко, адже за лічені хвилини людина могла померти. Тому, завдяки досвіду, який отримала під час курсів домедичної допомоги, почала процес реанімації за допомогою дефібрилятора. Через декілька хвилин серце чоловіка почало битись та він отямився. Далі на станцію прибули лікарі та госпіталізували хворого до медичного закладу».

Медики підтвердили, що поліцейська вчасно та правильно надала першу домедичну допомогу, що врятувало життя пасажиру. Наразі його здоров’ю і життю нічого вже не загрожує.


Відділ комунікації поліції Києва