Контраст
Шрифт

Нацполіція забезпечила публічну безпеку під час заходів з нагоди Дня Незалежності - Ігор Клименко

clock
24.08.2021 18:47

Всього в державі відбулося майже 400 масових заходів, приурочених 30-річчю Незалежності України. Лише в Києві участь у святкових дійствах взяли близько 100 тисяч громадян.

Основним завданням правоохоронців було забезпечення безпеки громадян, які брали участь у заходах. Для охорони громадського порядку залучили підрозділи поліції діалогу, кінологів, вибухотехніків. Крім того, правоохоронці контролювали дотримання Правил дорожнього руху на дорогах населених пунктів. 

«Наймасштабніші заходи з нагоди Дня Незалежності відбулися у Києві. В них взяли участь близько 100 тисяч осіб. Відбулися і заявлені марші захисників та патріотів України за участі понад 10 тисяч осіб. Безпеку громадян забезпечували близько 10 тисяч правоохоронців – це працівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії», - повідомив Голова Нацполіції Ігор Клименко. 

Під час масових заходів у столиці було зафіксовано декілька порушень громадського порядку, на які поліцейські оперативно зреагували.

Зокрема у столиці: 

- В центі столиці облили зеленкою народного депутата та п’ятого Президента України Петра Порошенка. Наразі зловмисника встановлено. Найближчим часом буде надана правова кваліфікація його діям.

- на Хрещатику хлопець облив себе невідомою речовиною та підпалив. Поліцейські миттєво зреагували та спільно із перехожими загасили полум’я і передали 25-річного громадянина лікарям, наразі його життю нічого не загрожує. 

- Правоохоронці за лічені хвилини затримали чоловіка, який облив фарбою флагшток біля будівлі КМДА. За скоєне йому загрожує до п’яти років обмеження волі.

Нагадаємо: ситуаційні центри Нацполіції на період свят переведені на посилений режим роботи.

Управління комунікації Національної поліції України

Схожі матеріали
Герої МВС