Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

На Кіровоградщині відкрилася кімната для роботи поліцейських з неповнолітніми

clock
15-го вересня 2021, 17:31
clock
186

У Кіровоградській області перша безпекова кімната для неповнолітніх запрацювала в Олександрійському районному відділі. Проєкт впроваджується в територіальних підрозділах з ініціативи керівництва МВС та Національної поліції України. Це система заходів для забезпечення прав і свобод дитини у ході слідчих та процесуальних дій.

Участь у відкритті взяли керівник поліції області Роман Козьяков, його заступник Олексій Ніколаєв, начальник місцевого підрозділу поліції Володимир Хвостов, а також представники прокуратури, центру соціальних служб та служби у справах дітей.

«Одним із пріоритетних напрямків роботи поліції є захист прав дітей. Завдяки цьому проєкту ми продовжуємо впроваджувати європейські стандарти у діяльності поліції. Принцип роботи такої кімнати полягає в тому, що в комфортно облаштованому приміщені неповнолітні зможуть спілкуватися з поліцейськими або прокурорами в умовах, що відволікатимуть їх від неприємних спогадів та мінімально травмуватимуть психіку.
У процесі слідчих чи процесуальних дій дитина перебуватиме з психологом у кімнаті з непрозорим склом, завдяки чому не зазнаватиме незручностей через увагу сторонніх людей. А в кімнаті, що знаходиться поруч, завдяки звуковому обладнанню безпосередньо працюватимуть правоохоронці», - зазначив Роман Козьяков.

Начальник Олександрійського відділу поліції Володимир Хвостов подякував за підтримку у впроваджені проєкту керівництву ГУНП в області та представникам органів місцевого самоврядування. Він зазначив, що безпекову кімнату вдалося облаштувати у максимально короткі строки – близько трьох тижнів. Приміщення обладнали необхідною технікою, меблями та розмістили іграшки.

Наразі правоохоронці продовжують роботу над реалізацією проєкту в інших територіальних підрозділах поліції області. 

Сектор комунікації поліції Кіровоградської області