Контраст
Шрифт

Денис Монастирський провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пані Меліндою Сіммонс

clock
10.09.2021 12:38

Сьогодні, 10 вересня, міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський подякував Уряду Великобританії та Посольству Великобританії в Україні за підтримку, спрямовану на розвиток системи МВС, її реформування та посилення. 

Крім цього, міністр відзначив високу ефективність співробітництва в рамках поліцейської взаємодії, особливо в кооперації між кіберпідрозділами відомств, впровадженням гендерного аспекту в роботу поліції, а також співробітництва з Державною прикордонною службою України.

Прикладом ефективної взаємодії Національної поліції України з представниками правоохоронних органів Великої Британії та інших країн є нещодавня міжнародна поліцейська операція ЕМОТЕТ щодо протидії та припинення діяльності злочинного угруповання, що займалося розповсюдженням шкідливого програмного забезпечення та завдало збитків різноманітним міжнародним компаніям на близько 2 млрд. дол. США.

Денис Монастирський запропонував британській стороні долучитися до підтримки пріоритетних проєктів МВС, таких як: запровадження системи Custody Records та створення добровільних пожежних дружин «Вогнеборці Добровольці», особливо в контексті перейняття передового досвіду Великобританії у цих сферах.

Також міністр подякував Послу за включення України у травні 2021 року до переліку так званих «визначених країн». У результаті цього громадяни України, які проживають на законних підставах у Великій Британії, отримали можливість обміняти українські посвідчення водія на британські документи без необхідності здачі теоретичного та практичного іспитів.

Денис Монастирський зазначив, що для створення паритетних умов обміну британських посвідчень водія на українські документи на даний час фахівці МВС України та Агентства з ліцензування водіїв і транспортних засобів Великої Британії працюють над проєктом відповідного українсько-британського міжнародного договору.

Своєю чергою Посол наголосила, що цього місяця запланований візит британських експертів в Україну задля ознайомлення із системою виготовлення та видачі біометричних документів, що в подальшому стане предметом переговорів між Урядами наших країн в контексті можливого надання Україні безвізового режиму.

ФОТО Олега Супруна 

Схожі матеріали
Герої МВС