Денис Монастирський представив новосформовану команду МВС України

clock
06.09.2021 14:38

Сьогодні, 6 вересня, під час презентації пріоритетних напрямів та проєктів Міністерства внутрішніх справ України очільник відомства представив новосформовану команду.

Денис Монастирський розповів, що першим заступником міністра внутрішніх справ став Євген Єнін.

«Євген Єнін - досвідчений політик, який координуватиме діяльність цілого ряду структур МВС, включно з Національною поліцією», - повідомив міністр.

Заступник міністра Богдан Драп’ятий буде відповідати за зв’язки з Верховною Радою та діяльність сервісних центрів МВС.

Заступниця очільника МВС Мері Акопян координуватиме та супроводжуватиме міжнародну діяльність Міністерства внутрішніх справ.  

Заступник очільника МВС Олександр Гогілашвілі продовжить роботу щодо формування державної політики з протидії наркоманії та наркозлочинності.

Заступник міністра Ігор Бондаренко відповідатиме за цифрову трансформацію та цифровізацію сервісів системи МВС. 

Сергій Гончаров продовжить роботу на посаді заступника міністра у напрямку реалізації міжнародних проєктів, які закладені в діяльності МВС і передбачають багаторічну реалізацію (контракт з Airbus Heliсopters щодо постачання французьких вертольотів для Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС, контракт із OСЕА щодо виготовлення і поставки для потреб системи прикордонної безпеки 20 прикордонних патрульних катерів тощо).

Заступниця міністра Катерина Павліченко продовжить роботу в напрямі дотримання прав людини, протидії гендерному насильству та гендерної рівності.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького 

Схожі матеріали