Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Денис Монастирський нагородив переможців чемпіонату з практичної стрільби

clock
25-го жовтня 2021, 18:52
clock
1340

У понеділок, 25 жовтня, на базі Національної академії внутрішніх справ України пройшов чемпіонат з практичної стрільби на Кубок міністра внутрішніх справ України. Участь у змаганнях взяли 10 команд з Нацполіції, Держприкордонслужби, Нацгвардії та закладів вищої освіти системи МВС. Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський привітав учасників і нагородив переможців.

Команди змагались у виконанні п’яти вправ стрільби з пістолета, за результатами яких, учасники мали набрати максимальну кількість балів.

У фіналі змагань абсолютним переможцем в командному заліку стала команда Департаменту поліції охорони. Друге місце зайняла команда 10-го мобільного прикордонного загону ДОЗОР-Київ, а третє - ДОЗОР-Одеса. Також за підсумками виконання всіх стрілецьких вправ у індивідуальному заліку перемогу виборов Дмитро Сербін. Друге місце посів Андрій Махно, а третє - Іван Левченко. Всі троє представляли команду Департаменту поліції охорони Нацполіції.

«Людина, яка займається стрільбою, має довіряти пістолету, який вона тримає, а також вірити в себе. А суспільство, яке довірило нам цю зброю, має вірити нам з вами. І саме від вашої вправності буде залежати рівень довіри суспільства до правоохоронців. Дякую, що попри складнощі служби, ви продовжуєте удосконалювати свої стрілецькі навички, це однозначно важлива робота, яка допомагає у професійній діяльності. Дякую співорганізаторам заходу, а саме Всеукраїнській федерації практичної та високоточної стрільби, а також Національній академії внутрішніх справ», - сказав Денис Монастирський. 

Президент федерації Олександр Мілюков пояснив, що усі вправи максимально наближені до тих ситуацій, які можуть статися під час виконання правоохоронцями службових завдань.

«Це перші змагання такого типу, взагалі за досить тривалий час. Востаннє схожий чемпіонат проходив досить давно, ще до російської агресії. Тоді змагання мали зовсім інше спрямування - спортивне. Сьогодні ж вони мають практичне спрямування, щоб правоохоронці могли ефективно виконувати свою роботу у повсякденному житті», - зазначив Олександр Мілюков.

Організаторами чемпіонату виступили Департамент персоналу МВС, НАВС та Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби.

Департамент комунікації МВС України