Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Авіація МВС отримала п’ятий в цьому році вертоліт за контрактом з «Airbus Helicopters»

clock
10-го липня 2021, 13:57
clock
1915

Це четвертий гвинтокрил Н-225, який приступить до виконання бойових завдань підрозділами Національної гвардії України, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. 

«Сьогодні Нацгвардія має вже у своєму арсеналі 4 сучасні французькі повітряні судна. Їх пілоти пройшли теоретичне і практичне за кордоном. Гелікоптери виконують завдання з цивільного захисту на території України. Зокрема, задіяні для оперативного переміщення особового складу НГУ на великі відстані, виконання визначених завдань, евакуації хворих та поранених, пошуково-рятувальних заходів. Робимо країну сервісно-орієнтованою на людей і ще безпечнішою, - сказав Арсен Аваков.

Він також відзначив, що контракт з французькою компанією «Airbus Helicopters» на поставку 55 вертольотів успішно виконується, а до кінця 2021-го  Україна отримає загалом 28 гелікоптерів в рамках формування та розвитку Системи авіаційної безпеки МВС. 

Як раніше зазначав (ГІПЕР) міністр внутрішніх справ, Єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС України стане третьою за потужністю в Європі після Франції та Німеччини. Українські рятувальники, гвардійці та поліцейські одними з перших використовуватимуть надсучасні гелікоптери.

Довідково: До Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС від французького виробника вже надійшло 14 гелікоптерів: 
2 типу Н125 для ДПСУ;
2 типу Н145 для НПУ;
10 типу Н225 (6 для ДСНС та 4 для НГУ)

Департамент комунікації МВС України

Схожі матеріали