Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Голови Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва міністри А. Аваков і Б. Ле Мер обговорили ключові міждержавні проєкти

clock
22-го березня 2021, 16:27
clock
751

Сьогодні відбулася телефонна розмова міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та міністра економіки і фінансів Французької Республіки Бруно Ле Мера. В ході розмови сторони обговорили спільний україно-французький проєкт – виробництво рятувальних пожежних машин з драбинами для роботи з висотними будівлями.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наголосив, що раніше сторони домовились про виробництво і постачання рятувальної техніки з залученням пільгового кредитування з боку французької сторони. Очікується, що для потреб ДСНС буде придбано близько 370 одиниць пожежної техніки. Однак, важливим аспектом двосторонньої співпраці лишається умова, коли автомобілі французького виробництва будуть складені на українських заводах.

Крім того, сторони обговорили збільшення казначейського кредитування для всіх спільних проєктів.
Голови Змішаної українсько-французької комісії з економічного співробітництва міністри Арсен Аваков і Бруно Ле Мер також приділили увагу продовженню проєкту побудови патрульних катерів для Держприкордонслужби України компанією ОСЕА за участі вітчизняних суднобудівників у місті Миколаїв. А також - подальший розвиток успішної співпраці з Airbus Helicopters у створенні

Єдиної системи авіабезпеки і цивільного захисту МВС України.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ заявив, що вже у квітні на постійне чергування у Львівському регіоні заступає льотна бригада Авіаційної системи МВС, до осені такі пункти запрацюють по всій країні. Окрім льотного складу, на таких пунктах постійно чергуватимуть медики.