Контраст
Шрифт

Інформація для ЗМІ

Роз’яснення для представників ЗМІ щодо підготовки запитів та звернень до МВС

Положеннями частини тридцятої статті1 Закону України «Про медіа» визначено, що медіа (засіб масової інформації) – це засіб поширення масової інформації в будь-якій формі, який періодично чи регулярно виходить у світ під редакційним контролем та постійною назвою як індивідуалізуючою ознакою.

Суб’єкти у сфері медіа та їх працівники можуть отримувати інформацію як відповідь на запит на інформацію, поданий відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», або у відповідь на звернення, подане відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Зазначені Закони України встановлюють певні правила і вимоги щодо подання запитів і звернень до органів державної влади та отримання відповідей на них. 

Ці роз’яснення містять основні правила, яких варто дотримуватися при поданні запитів і звернень, щоб отримувати максимально повні і оперативні відповіді на них. 

Запити на інформацію від представників ЗМІ

Звернення від представників ЗМІ

Інші листи від ЗМІ


Документи для подання запиту на отримання перепустки для ЗМІ

Representatives of foreign media should send their name, passport information, editorial certificate, mobile phone number to [email protected].

 

Скан-копія першої сторінки паспорту *
Посвідчення журналіста *
Фото 3х4 для посвідчення *

Обробка персональних даних *


 

Увага! Акредитація вважається підтвердженою, якщо ви отримали на пошту унікальний код


Контакти для представників засобів масової інформації із загальних питань взаємодії

Електронна адреса:  [email protected]

Телефон: (044) 254-73-86


Герої МВС