Контраст
Шрифт

Наказ від 26.05.2023 №439 "Про анулювання повністю ліцензії на провадження виду господарської діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
26.05.2023 Київ №439
Про анулювання повністю ліцензії
на провадження виду господарської діяльності
 

Відповідно до пункту 3 частини дванадцятої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», у зв’язку з наявністю в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань відомостей про державну реєстрацію припинення юридичної особи ПП «ЯТСОН»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Анулювати повністю ліцензію на провадження господарської діяльності з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметрів і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони, видану відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 17 серпня 2011 року № 632 ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЯТСОН» (ідентифікаційний код ХХХХХХХХ; місцезнаходження: ХХХХХХХХХХХХ, місто Слов’янськ, Донецька область).

 

2. Департаменту комунікації (Рева М.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Департаменту взаємодії з Національною поліцією України (Грінцов М.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра   Олексій СЕРГЄЄВ