Контраст
Шрифт

Наказ від 17.05.2023 №405 "Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності "

 МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.05.2023 Київ №405
Про залишення без розгляду заяв
про отримання ліцензії на провадження
охоронної діяльності 
 

До Міністерства внутрішніх справ України звернулися із заявами про отримання ліцензій на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ «БАСТІОН» та «АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ «ПРИВАТНА ВАРТА» (далі – здобувачі ліцензій).

За результатами розгляду заяв та документів, поданих здобувачами ліцензій, установлено наявність підстав для залишення їх без розгляду.

Так, на порушення вимог пункту 6 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 960 (далі – Ліцензійні умови), здобувачами ліцензій не надано копій трудових договорів або витяги з трудової книжки керівників здобувачів ліцензії, на яких покладено обов’язки фахівця з організації заходів охорони, завірених суб’єктами господарювання.

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом надання копій трудових договорів або витягів з трудової книжки, завірених суб’єктами господарювання.

З урахуванням викладеного та відповідно до пункту 1 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Залишити без розгляду:

1) заяву від 04 травня 2023 року № 34486 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ «ПРИВАТНА ВАРТА» (місцезнаходження: хххххххххххх, місто Київ, 03193, ідентифікаційний код хххххххххх);

2) заяву від 04 травня 2023 року № 34545 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ ТА ОХОРОНИ «БАСТІОН» (місцезнаходження: хххххххххххх, місто Київ, 03193, ідентифікаційний код хххххххххх).

 

2. Департаменту комунікації (Рева М.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Департаменту взаємодії з Національною поліцією України (Грінцов М.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра      Олексій СЕРГЄЄВ