Контраст
Шрифт

Наказ від 17.05.2023 №404 "Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності "

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.05.2023 Київ №404
Про залишення без розгляду заяви
про отримання ліцензії на провадження
охоронної діяльності 
 

До Міністерства внутрішніх справ України із заявою про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності звернулося товариство з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННА ФІРМА «ЛІОН» (далі – здобувач ліцензії).

За результатами розгляду заяви установлено наявність підстав для залишення її без розгляду, а саме подана заява про отримання ліцензії не відповідає формі, установленій додатком 1 до Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України                         від 18 листопада 2015 року № 960 (далі – Ліцензійні умови).

Усунути зазначені недоліки можливо шляхом подання заяви про отримання ліцензії, передбаченої установленою формою (додаток 1 до Ліцензійних умов).

З огляду на викладене та відповідно до абзацу третього пункту 2 частини другої статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Залишити без розгляду заяву від 03 травня 2023 року № 34171 про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «ОХОРОННА ФІРМА «ЛІОН» (місцезнаходження: хххххххххххх, місто Київ, 03061, ідентифікаційний код хххххххх).

 

2. Департаменту комунікації (Рева М.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Департаменту взаємодії з Національною поліцією України (Грінцов М.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра                                                         Олексій СЕРГЄЄВ