Контраст
Шрифт

Наказ від 17.05.2023 №403 "Про місце провадження господарської діяльності"

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.05.2023 Київ №403
Про місце провадження господарської діяльності  

До Міністерства внутрішніх справ України із повідомлення про відкриття місця провадження діяльності звернулось товариство з обмеженою діяльністю «ЕПІЦЕНТР К» (від 27 квітня 2023 року № 32445).

Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року №  609  «Про  затвердження  переліку  органів  ліцензування  та  визнання  такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», 
з урахуванням відомостей, поданих товариством з обмеженою
 відповідальністю «ЕПІЦЕНТР К» (ідентифікаційний код ХХХХХХХХ; місцезнаходження: ХХХХХХХХХХХХ, місто Київ), 

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Доповнити до місць провадження господарської діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «ЕПІЦЕНТР К» (ідентифікаційний код ХХХХХХХХ) магазин за адресою: ХХХХХХХХХХХХ, місто Київ, в якому провадиться господарська діяльність з торгівлі вогнепальною зброєю невійськового призначення, боєприпасами до неї, холодною зброєю, пневматичною зброєю калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів на секунду; продажу спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони.

 

2. Департаменту комунікації (Рева М.) забезпечити розміщення наказу на офіційному вебсайті МВС для оприлюднення не пізніше робочого дня, наступного за днем прийняття цього рішення.

 

3. Департаменту взаємодії з Національною поліцією України (Грінцов М.) забезпечити контроль за виконанням цього наказу.

Заступник Міністра   Олексій СЕРГЄЄВ