Контраст
Шрифт

Українська біатлоністка змінила спортивну гвинтівку на автомат

clock
11.05.2022 12:20

Христина – чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор та призерка Чемпіонату світу з біатлону.


З 2016 року вона представляє на змаганнях Національна гвардія України. Дівчина в спорті вже понад 12 років. В лютому вона планувала взяти участь у змаганнях в Італії, але її плани зруйнувала війна.


«14-го лютого ми приїхали на збори в Карпати, вже 27-го повинні були їхати на відбіркові етапи у Швейцарію, а згодом на змагання в Італію. Але 24-го лютого я прокинулась від сповіщення подруги про початок війни. Друзі з Чернігова і Києва надсилали фотографії того жаху, який їм довелося пережити. Ми усі розуміли, що повернутися додому було неможливо, тому нас прикомандирували по місцю перебування», – розповідає біатлоністка Христина.


У Чернігові в Христини залишився дідусь, який увесь час ховався в укритті від нашестя «російського миру».


«Я ніколи в житті не могла подумати, що все так буде. Ніхто не міг подумати. Але в мене немає страху перед ворогом. Стріляю я вміло, тому в окупантів не буде шансів, – каже дівчина, – нехай я тимчасово і змінила свою гвинтівку для біатлону на автомат, але яка б зброя не була в моїх руках, перебуваю я на змаганнях чи у війську – я стоятиму до кінця! Перемога обов’язково буде за нами!»

Національна гвардія України

Схожі матеріали
#вшануйгероя