Контраст
Шрифт
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Безпека під час воєнного стану: На Київщині відкрили три поліцейські станції

clock
14.05.2022 08:15

3 травня запрацювали поліцейські станції у Гірській, Дівичківській та Яготинській територіальних громадах. Відтепер на службу тут заступатимуть офіцери громад, які отримали сертифікати про завершення навчання, помпові рушниці та ключі від службових авто. 

«Саме в Київській області ворог був вперше вибитий і з ганьбою залишив терени нашого краю. Попри війну, ми все ж продовжуємо створювати заходи безпеки для громадян», - відзначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

Під час урочистого відкриття поліцейських станцій Андрій Нєбитов вручив головам громад листи-подяки та подякував за співпрацю. 

Відтепер поліцейські офіцери громад будуть оберігати та захищати спокій місцевих жителів аби кожен почував себе у безпеці.

«Дякую  головам територіальних громад, депутатському корпусу і усім місцевим жителям, які підтримали дану ініціативу. Поліцейські і надалі стоятимуть пліч-о-пліч з громадянами, будуть підтримувати, захищати і допомагати долати труднощі. Я впевнений, що разом у нас все це вийде», - зазначив начальник поліції Київщини. 

До Гірської громади входять села Гора, Мартусівка, Ревне та Займище, які обслуговуватиме лейтенант поліції Ярослав Шумко. Поліцейська станція розташована у селі Гора, вул. Центральна, 5. 

До складу Дівичківської громади входять села Веселе, Гречаники, Дівички, Єрківці, Кавказ, Ковалин та Стовп’яги, які обслуговуватиме лейтенант поліції В’ячеслав Андрієвський. Поліцейська станція працює в селі Дівички по вул. Сонячна, 1-а. 

До Яготинської громади увійшли села Годунівка, Лемешівка, Жоравка, Лозовий Яр, Двірківщина, Червоне та Сулимівка, які обслуговуватиме майор поліції Юрій Чупрун. Саме в селі Годунівка знаходиться поліцейська станція за адресою: вул. Перемоги, 81. 

Сьогодні спільними зусиллями правоохоронців та громади зроблено ще один важливий крок до реалізації проєкту, де безпека громадян є основою життя. Відтепер офіцер громади 24/7 забезпечуватиме безпеку та порядок, підвищуючи довіру населення.

Відділ комунікації поліції Київської області