Контраст
Шрифт

Столичні дізнавачі розпочали кримінальне провадження за фактом порушення недоторканності приватного життя журналіста

clock
08.08.2020 09:16

Правоохоронці провели огляд у квартирі і на даху будинку: жодних технічних засобів там не виявили.  У рамках досудового розслідування будуть встановлені всі обставини події.

Сьогодні вранці до поліції Києва звернувся чоловік та повідомив, що в своїй квартирі на вулиці Ольжича він виявив пошкодження в стелі та, можливо, прослуховувальний пристрій. 

Правоохоронці провели огляд місця події та опитали заявника. У ході перевірки повідомлення поліцейські виявили на стелі у квартирі пошкодження. Також співробітники поліції оглянули дах будівлі: ніяких пошкоджень або технічних засобів там не виявили. 

За даним фактом відділом дізнання Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 182 (Порушення недоторканності приватного життя) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування, у рамках якого будуть встановлені всі обставини події.

Аби з’ясувати, чи був там встановлений будь-який прослуховувальний пристрій, правоохоронці запланували проведення повторного огляду і судових експертиз. 

Відділ комунікації поліції Києва

Схожі матеріали
Герої МВС