Контраст
Шрифт

Слідчі повідомили мешканцю Полтави про підозру у перешкоджанні професійній діяльності журналістів

clock
13.05.2020 10:15

Після детального вивчення обставин провадження, відкритого у 2017 році за фактом умисної незаконної заборони висвітлення соціальної теми журналістами одного з міських телевізійних каналів, було ініційовано низку процесуальних рішень. Наразі слідчі повідомили про підозру у перешкоджанні професійній діяльності журналістів 44-річному полтавцю.

Таке процесуальне рішення було прийнято після проведення ґрунтовної ревізії кримінальних проваджень минулих років. Про детальне вивчення кожної справи, пов’язаної з порушенням прав журналістів, йшлося на зустрічі Івана Вигівського, начальника поліції Полтавщини, з Сергієм Томіленком, головою Національної спілки журналістів України.

Нагадаємо, ця зустріч відбулась у лютому в Головному управлінні поліції області в рамках візиту підтримки журналістів національними експертами з медіасфери, під час якого порушили ключові питання, що є пріоритетними для Національної спілки журналістів – фізична безпека журналістів і запобігання безкарності у сфері порушення їхніх прав. 

Саме тоді Іван Вигівський запевнив, що поліція зацікавлена в об’єктивному розслідуванні кримінальних проваджень, відкритих за фактами скоєння протиправних дій відносно журналістів. 

На даний час вже є перший результат. Після детального вивчення обставин провадження, відкритого у 2017 році за фактом умисної незаконної заборони висвітлення соціальної теми журналістами телеканалу, ініційовано низку процесуальних рішень. Слідчі поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури Полтавської області, повідомили 44-річному полтавцю  про підозру в умисному перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів одного із міських телевізійних каналів. Поліція здійснює розслідування за ч. 1 ст. 171 Кримінального кодексу України, триває комплекс необхідних слідчих дій.

Очільник поліції області наголосив:
"Як я вже зазначав раніше, під час зустрічі з головою Національної спілки журналістів України, поліція зацікавлена у тому, щоб всі провадження, відкриті за ознаками складу злочину, були скеровані до суду. Ми зробимо все, щоб журналісти відчували, що їх законна професійна діяльність знаходиться під правовим захистом"

Відділ комунікації поліції Полтавщини

Схожі матеріали
Герої МВС