Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Голова Нацполіції Ігор Клименко заслухав стан розслідування злочинів проти журналістів

clock
14-го листопада 2019, 15:56
clock
2396

Відповідна робоча нарада із керівництвом Головного слідчого управління відбулася сьогодні, 14 листопада.

Як зауважив заступник Голови – начальник Головного слідчого управління Нацполіції Максим Цуцкірідзе, усі факти, на які вказали у листі представники Національної спілки журналістів України, ретельно опрацьовані:

«Ми ознайомились із матеріалами кримінальних проваджень, заслухали слідчих, котрі розслідують вказані злочини. Там, де є необхідність, ми готові надати допомогу колегам у регіонах, і вже склали плани проведення необхідних оперативних заходів і слідчих дій».

Також керівництво Нацполіції систематично звітуватиме про стан розслідування злочинів цієї категорії перед представниками Національної спілки журналістів та Радою з питань свободи слова та захисту журналістів.

«Свою позицію я озвучив під час виступу на нещодавніх парламентських слуханнях, і вона залишається незмінною: кожен злочин проти журналістів має бути якісно розслідуваний. І хочу наголосити, що нашою основною метою є не просто прискорення слідства. Головне – ефективне розслідування та притягнення до відповідальності винних осіб. Без жодних винятків», - підсумував Ігор Клименко.

 

Нагадаємо: минулого тижня у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання щодо безпеки діяльності журналістів в Україні (гіпер https://www.npu.gov.ua/news/golovne/kozhen-zlochin-proti-zhurnalistiv-bude-yakisno-rozsliduvanij-Igor-klimenko/). Голові Нацполіції під час виступу передали список зареєстрованих випадків порушень прав представників ЗМІ впродовж останніх двох років. Тоді Ігор Клименко пообіцяв взяти на особистий контроль розслідування цих проваджень та провести їх заслуховування.

Управління комунікації

Національної поліції України