Контраст
Шрифт
Телефон МВС
(044) 253-64-04
01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Повідомити про корупцію

Місія

1. Безпечне середовище
Створення безпечного середовища життєдіяльності людей, забезпеченого орієнтованою на потреби населення діяльністю органів системи МВС, їх швидким і компетентним реагуванням на надзвичайні ситуації і події, що загрожують особистій чи публічній безпеці, їх превенцією та активною участю громадян.
2. Протидія злочинності
Зміцнення громадської безпеки і правопорядку в державі, завдяки реалізації превентивних програм і підвищенню спроможностей органів системи МВС у протидії злочинності.
3. Права людини
Мінімізування порушення прав людини і основних свобод у діяльності органів системи МВС, забезпечення швидкого доступу людей до дієвих механізмів відновлення порушених прав.
4. Кордон та міграційна політика
Зміцнення безпеки державного кордону та дотримання встановленого міграційного режиму, заснованих на інтегрованому підході та з урахуванням актуальних загроз національній безпеці і локальних потреб.
5. Якість і доступність послуг
Формування стабільного та високопрофесійного кадрового складу органів системи МВС, який здатний належно реагувати на виклики та загрози у сфері внутрішніх справ. Забезпечення функціонування високоякісних і доступних послуг органів системи МВС, шляхом дотримання стандартів, які відповідають очікуванням громадян.
6. Ефективне врядування
Функціонування стійкої, керованої, технологічно розвинутої системи МВС, здатної протистояти сучасним викликам і загрозам. Запровадження дієвих механізмів демократичного цивільного контролю і співпраці з громадськістю, що призводять до зміцнення національної безпеки.

"Сьогодні ключовим у реформі МВС є не тільки чіткі та конкретні кроки, а й оптимізм!"

Арсен Аваков