Контраст
Шрифт

На прямій лінії уряду - МВС

16.10.2012

Сьогодні в Кабінеті Міністрів України відбулася пряма телефонна лінія, де на дзвінки громадян відповідав начальник Головного штабу МВС України генерал-майор міліції Анатолій Лазарев.

За дві години керівник міліцейського підрозділу встиг поспілкуватися з чималою кількістю додзвонювачів, і кожного з них турбувало своє болюче питання.

Теми, що турбували громадян, були, в основному, пов’язані з незадовільним реагуванням місцевими чиновниками на їхні звернення. Питання, підняті людьми, які телефонували на пряму лінію, в основному торкалися цивільно-правових відносин: порушення майнових прав, незаконного звільнення з роботи, неякісного, на думку заявників, розслідування кримінальних справ тощо.

За кожним зверненням Анатолій Лазарев давав заявникові обґрунтовану відповідь, запевнивши, що розгляд скарги чи клопотання перебуватиме на контролі керівництва МВС. Що стосується питань, які не належать до компетенції органів внутрішніх справ, то матеріали відносно них будуть направлені до профільних міністерств або відомств, органів місцевої влади.

Крім того, за кожним зверненням будуть підготовлені відповідні службові доручення, аби після проведення ретельних перевірок законні права громадян були відновлені.

 

УЗГ МВС України

Герої МВС