Контраст
Шрифт

ЗВІТ про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту наказу МВС «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на платні послуги, затвердженого наказом МВС від 08.12.

ЗВІТ
про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту наказу 
МВС «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на платні послуги, що надаються закладами охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України, затвердженого наказом МВС від 08.12.2017 № 1005»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, Міністерством внутрішніх справ України 02 березня 2018 року розміщено на офіційному веб-сайті МВС в підрубриці «Проекти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» повідомлення про оприлюднення проекту наказу МВС «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на платні послуги, що надаються закладами охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України, затвердженого наказом МВС від 08.12.2017 № 1005».

У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Міністерство внутрішніх справ України приймає зауваження та пропозиції до проекту наказу протягом одного місяця з дня його опублікування.

03 квітня 2018 року прийняття зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до проекту наказу завершено.

Протягом зазначеного вище періоду зауважень та пропозицій до проекту наказу на адресу Міністерства внутрішніх справ України не надходило.

 

ЗАВАНТАЖИТИ

Герої МВС