Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення контролю за дотриманням...»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства та норм на автомобільному транспорті» (далі – проєкт закону), що оприлюднений 08 листопада 2021 року у підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.
Дія реалізації проєкту закону поширюватиметься на такі соціальні групи населення: пішоходи та водії.
Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту закону: субєкти господарювання.
Можливими наслідками реалізації проєкту закону для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є:
- збереження життя та здоров’я людей;
- покращення стану безпеки дорожнього руху;
- зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.
Пропозиції та зауваження до проєкту закону приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected]
Консультації щодо проєкту закону надаються за номером телефону: (044) 256 15 44. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Лариса Гончар.
Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту закону буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення контролю за дотриманням перевізниками вимог законодавства та норм на автомобільному транспорті» 

Герої МВС