Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами КМУ від 30 січня 2012 року № 137

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від  30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року № 512» (далі – проєкт постанови), що оприлюднений 14 липня 2021 року у підрубриці «Проекти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Дія реалізації проєкту постанови поширюватиметься на такі соціальні групи населення: власники транспортних засобів, які підлягають обов’язковому технічному контролю. Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту наказу: територіальний орган з надання сервісних послуг МВС суб’єкти проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

Можливими наслідками реалізації проєкту постанови  для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є:
- спрощення механізму взаємодії суб’єктів проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів з державними органами у сфері обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, оптимізацію процедури ведення загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю;
- підвищення рівня об’єктивності і прозорості під час проходження обов’язкового технічного контролю транспортних засобів шляхом запровадження відеофіксації процесу перевірки технічного стану транспортного засобу.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються протягом 30 календарних днів з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected], [email protected]

Консультації щодо проєкту постанови надаються за номером телефону: (044) 374 10 31. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Віталій Грицюк.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт про результати консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від  30 січня 2012 року № 137 і від 31 травня 2012 року № 512»

Герої МВС