Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до деяких постанов КМУ»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – проєкт постанови), що оприлюднений 10 березня 2021 року в підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебпорталу Міністерства внутрішніх справ України:    тут.

Дія реалізації проєкту постанови поширюватиметься на осіб, які бажають отримати посвідчення водія, відкрити відповідну категорію або здійснити державну реєстрацію транспортного засобу.

Можливими наслідками реалізації проєкту постанови, зокрема, є:

- здійснення організаційно-методичного забезпечення впровадження дистанційної підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів акредитованими закладами засобами єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України з використанням технологій дистанційного навчання;

- можливість отримувати посвідчення водія без зайвих контактів з використанням засобів національного оператора поштового зв’язку або кур’єром

- приведення вартості послуг у відповідність до собівартості, що сприятиме ефективному використання бюджетних коштів, спрямованих на їх надання.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту постанови приймаються протягом місяця з дати опублікування в письмовій формі на електронну адресу: [email protected]

Консультації щодо проєкту постанови надаються за номером телефону: (044) 374 10 51. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Ананченко Інна.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови оприлюднено 19 квітня 2021 року.

Герої МВС