Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху» (далі – проєкт акта), що оприлюднений 03 грудня 2021 року в підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.
Дія реалізації проєкту акта поширюватиметься на такі заінтересовані сторони: суб'єкти господарювання, незалежно від їх форми власності, які виконують роботи з ремонту і утримання вулиць та доріг; особи з інвалідністю.
Можливими наслідками реалізації проєкту акта для цих заінтересованих сторін є:
- можливість виконувати роботи дорожньо-експлуатаційними службами та іншими підприємствами на вулично-дорожній мережі, пов’язані з підвищеною безпекою для інших учасників дорожнього руху, шляхом використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв оранжевого кольору;
- сприятиме покращенню безпеки дорожнього рух та зменшенню дорожньо-транспортного травматизму.
Пропозиції та зауваження до проєкту акта приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected].
Консультації щодо проєкту акта надаються за номером телефону: (044) 374 10 71. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Ірина Турська.
Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту акта буде оприлюднений в підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішень за результатами обговорення. 

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил дорожнього руху»

Герої МВС