Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС України «Про затвердження Змін до Порядку ... »

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Змін до Порядку проведення моніторингу  інформації про результати обов’язкового технічного контролю, що передається суб’єктами здійснення обов’язкового технічного контролю до загальнодержавної бази даних» (далі – проєкт наказу), що оприлюднений 24 березня 2021 року у підрубриці «Проекти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Дія реалізації проєкту наказу поширюватиметься на такі соціальні групи населення: власники транспортних засобів, які підлягають обов’язковому технічному контролю. Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту наказу: територіальний орган з надання сервісних послуг МВС суб’єкти проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів.

Можливими наслідками реалізації проєкту наказу для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є:

- вдосконалення механізму проведення моніторингу інформації про результати обов’язкового технічного контролю (далі – моніторинг), що передається суб’єктами здійснення обов’язкового технічного контролю до загальнодержавної бази даних про результати обов’язкового технічного контролю транспортних засобів;

- встановлення однозначного трактування підстав для визнання протоколів перевірки технічного стану транспортного засобу недійсними та вдосконалення процесу підготовки документації, що оформлюється за результатами моніторингу, зокрема запровадження процедури збереження електронних копій такої документації в Єдиному державному реєстрі транспортних засобів.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються протягом 
місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронні адреси: [email protected], [email protected].

Консультації щодо проєкту наказу надаються за номером телефону: (044) 374-10-21. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Єфіменко Павло.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Герої МВС