Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС України «Про затвердження Порядку формування тарифів на платні послуги, що надаються закладами

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку формування тарифів на платні послуги, що надаються закладами охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України і Державної служби України з надзвичайних ситуацій» (далі – проєкт наказу), що оприлюднений 23 березня 2021 року у підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Дія реалізації проєкту наказу поширюватиметься на такі соціальні групи населення: фізичні або юридичні особи усіх форм власності, які виявили бажання отримати платні послуги, що надаються закладами охорони здоров’я Міністерства внутрішніх справ України і Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Можливими наслідками реалізації проєкту наказу для цих соціальних груп населення є єдиний підхід у формуванні тарифів на послуги та належна організація доведення їх до замовників послуг.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected]

Консультації щодо проєкту наказу надаються за номером телефону: (044) 256-33-93. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Кулікова Людмила.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Герої МВС