Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС України «Про затвердження Порядку ... »

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Порядку забезпечення суб’єктів господарювання бланками свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та номерними знаками» (далі – проєкт наказу), що оприлюднений 24 березня 2021 року в підрубриці «Проєкти нормативних актів» рубрики «Нормативна база МВС» офіційного вебпорталу Міністерства внутрішніх справ України: тут.

Соціальною групою населення, на яку поширюватиметься дія реалізації проєкту наказу – особи, які придбали нові транспортні засоби. Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту наказу: суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю новими транспортними засобами.

Можливими наслідками реалізації проєкту наказу для соціальної групи населення та заінтересованих сторін є:

- можливість проведення державної реєстрації нового транспортного засобу суб’єктом господарювання, який здійснив його продаж;

- можливість здійснення друку та видачі власнику транспортного засобу свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу, видачі номерних знаків, які відповідають установленим вимогам;

- можливість отримання реєстраційних документів та номерних знаків на новий транспортний в приміщенні автосалону відразу після його державної реєстрації.

Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected].

Консультації щодо проєкту наказу надаються за номером телефону: (044) 374 10 51. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Фурман Наталія.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу буде оприлюднений в підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішень за результатами обговорення.

Герої МВС