Контраст
Шрифт

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу МВС України «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань організації...»

Міністерство внутрішніх справ України проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань організації спеціального навчання працівників дорожнього перевезення небезпечних вантажів» (далі – проєкт наказу), що оприлюднений 17 серпня 2021 року у підрубриці «Проєкти нормативних актів»: тут.
Дія реалізації проєкту наказу поширюватиметься на такі соціальні групи населення: виконавці робіт та надавачі послуг, пов’язаних з перевезенням небезпечних вантажів, працівники суб’єктів дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
Заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія реалізації проєкту наказу: суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з перевезенням небезпечних вантажів автомобільним транспортом.
Можливими наслідками реалізації проєкту наказу для цих соціальних груп населення та заінтересованих сторін є:
- забезпечення підвищення безпеки автомобільних перевезень небезпечних вантажів;
- усунення перешкод на ринку для учасників дорожнього перевезення небезпечних вантажів;
- забезпечення прозорого конкурентного середовища між суб’єктами господарювання у сфері перевезення небезпечних вантажів;
- встановлення чіткого та прозорого механізму регулювання щодо проведення спеціального навчання працівників суб’єктів дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
Пропозиції та зауваження до проєкту наказу приймаються протягом місяця з дати оприлюднення в письмовій формі на електронну адресу: [email protected] 
Консультації щодо проєкту наказу надаються за номером телефону: (044) 374 10 35. Відповідальна особа за проведення електронних консультацій з громадськістю – Григорій Гайдак.
Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу буде оприлюднений у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» офіційного вебсайту Міністерства внутрішніх справ України протягом двох тижнів після прийняття рішення за результатами обговорення.

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань організації спеціального навчання працівників дорожнього перевезення небезпечних вантажів»

 

Герої МВС